НОВИНИ

У МВС повідомили, скільки порушень зафіксували в день виборів президента

Як зазначається, ці факти пов’язані з незаконною агітацією, підкупом виборця, фотографуванням бюлетенів та спробою винесення бюлетеня з дільниці.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в неділю, 31 березня, до органів поліції надійшли 25 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчого процесу. Про це повідомляє прес-служба МВС.

 

«31 березня 2019 року до органів поліції надійшли 25 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, з них: у Закарпатській області – 4, Кіровоградській – 3, Вінницькій, Сумській, Запорізькій, Луганській – по 2, Київській, Одеській, Черкаській – по 1 та у місті Києві – 7». – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, ці факти пов’язані з: незаконною агітацією – 7; підкупом виборця – 1 (у Закарпатській області); фотографуванням бюлетенів – 2 (у Кіровоградській області); спробою винесення бюлетеня з дільниці – 1 (у Житомирській області).

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Зокрема, голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.