НОВИНИ

У КМДА відзвітували про роботу виборчих дільниць у Києві

Своєю чергою, у поліції заявили, що вісім дільниць у столиці розпочали роботу із запізненням.

У Києві в неділю, 31 березня, працюють у штатному режимі всі 1103 виборчі дільниці. Про це повідомив керівник апарату КМДА, координатор Міського координаційного центру з вирішення питань забезпечення виконання заходів, визначених виборчим законодавством, щодо підготовки та проведення виборів президента України Дмитро Загуменний.

 

«Станом на 9:00 у Києві працюють усі виборчі дільниці. Перші кияни вже здійснили волевиявлення на чергових виборах президента України. Дільниці працюватимуть до 20:00», – заявив Загуменний.

 

Водночас він зазначив, що майже 48 тисяч громадян змінили місце голосування і реалізують своє конституційне право саме у столиці.

 

Крім того, у КМДА додали, що мер Києва Віталій Кличко вже проголосував на виборах президента України.

 

«Від цих виборів залежить, яким чином розвиватиметься Україна. Незалежно від того, кого оберуть Президентом, дуже важливо, щоб ні в якому разі наша держава не звернула з курсу на євроінтеграцію. Все, що залежить від мене, я роблю і буду робити, аби Україна втілювала європейські демократичні цінності, стала сильною і успішною країною європейського співтовариства», – наголосив Кличко після голосування.

 

Своєю чергою, у поліції заявили, що в столиці на час виборів президента України працює 13 окружних та 1105 дільничних виборчих комісій.

 

«Правопорядок забезпечують близько 6000 поліцейських. 8 дільниць розпочали роботу із запізненням», – підкреслили правоохоронці. 

 

Нагадаємо, 31 березня відбуваються чергові вибори президента України. Зокрема, голосування триватиме з 8 до 20 години. Водночас голосування на закордонних виборчих дільницях проводитиметься за місцевим часом країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.