НОВИНИ

В "ЛНР" скасували мітинг бюджетників у день виборів президента України

В окупованому Луганську 31 березня мав відбутися мітинг під розпис бюджетників.

У так званій "Луганській народній республіці" скасували запланований мітинг під розпис бюджетників у день виборів президента України. Про це повідомляють джерела Тижня в окупованому Луганську.

 

Так, в "ЛНР" на Театральній площі 31 березня мав відбутися концерт "Наша русская Донбасская весна" з гуртами "Корні" і "Город 312".

 

"Скасували поспішно і безглуздо. Спочатку під розпис зібрали і проінструктували всіх бюджетників, дали рекламу в ЗМІ про те, що буде великий концерт "Наша русская Донбасская весна" і концерт груп "Корні" і "Город 312", поставили бетонні блоки на театральній площі, зібрали сцену ... А потім поспішно все розібрали, дали коротке пояснення "З технічних причин" і вже в другій половині дня в п'ятницю сповістили бюджетників про скасування мітингу. Хтось говорить про те, що можуть бути провокації", - заявило джерело.

 

Раніше спікер Міноборони Максим Праута заявив, що на окупованому Донбасі оголосили "мобілізацію", щоб не допустити місцевих жителів на президентські вибори в Україні. 

 

Як повідомляли, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей створюють спецзагони для придушення можливих акцій у ході президентських виборів в Україні.

 

Крім того, перед президентськими виборами, які відбудуться 31 березня 2019 року, російські окупаційні адміністрації  на Донбасі залякують місцевих жителів, щоб вони не виїжджали на підконтрольну Україні територію для голосування, а також готують антиукраїнські акції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.