НОВИНИ

Вибори-2019. Оприлюднили новий рейтинг кандидатів на посаду президента

За даними дослідження, понад 84% українців готові взяти участь у виборах президента, які відбудуться 31 березня.

В Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримує 24,6% населення серед тих, хто повністю чи скоріше впевнений, що візьме участь у голосуванні. Про це йдеться в загальнонаціональному дослідженні Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс», яке було проведене з 20 по 25 березня 2019 року.

 

«Менш, ніж за тиждень до дня голосування 31 березня, найбільшу підтримку населення серед тих, хто повністю чи скоріше впевнений, що візьме участь у голосуванні отримує Володимир Зеленський (24,6%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 14,8%. За Юлію Тимошенко готові проголосувати 8,7% – і вона посідає третє місце в президентських перегонах», – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, за Юрія Бойка готові проголосувати 7,9%, за Анатолія Гриценка – 6,4%, за Олега Ляшко – 5,3%. Водночас інші кандидати набирають менше чотирьох відсотків голосів.

 

«На даний момент, більше 84% українців готові взяти участь (повністю впевнені + скоріше впевнені) у виборах Президента України, які відбудуться 31 березня», – наголошується в дослідженні.

 

Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс» провів загальнонаціональне дослідження з 20 по 25 березня 2019 року. Вибірка становить 2 000 респондентів, яких опитали в формі особистого  формалізованого інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання з використанням планшетів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Статистична похибка дослідження становить близько 2,1%.  Дослідження було проведено в рамках підготовки до проведення Екзит полу Центру «Социс». Екзит пол буде проведено в день голосування 31 березня на 430 виборчих дільницях в усіх областях України (в т.ч. м.Київ), об’єм вибірки – 15 000 респондентів.

 

Як повідомлялося, 25 березня у всеукраїнському опитуванні громадської думки Київського міжнародного інституту соціології йдеться про те, що кандидата в президенти Володимира Зеленського станом на 25 березня підтримують 32,1% тих, хто визначився, натомість станом на 25 лютого його підтримували 26,4% респондентів, які визначилися. Водночас зараз за чинного президента  Петра Порошенка готові проголосувати 17,1% опитаних, які визначилися, а станом на 25 лютого – були готові віддати свій голос 18%. Натомість у лідера фракції ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко 12,5% зараз проти 13,8% раніше.

 

Нагадаємо, 31 січня результати опитування, спільно проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, свідчать, що на даний момент у президентському рейтингу лідирує шоумен Володимир Зеленський. Так, за нього проголосували б 23% з тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором. Друге місце посідає нинішній президент Петро Порошенко — 16,4%, третє — лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зі 15,7%. Далі ідуть Юрій Бойко — 9,3%, Анатолій Гриценко — 8,1%, Олег Ляшко — 6,7%.

 

20 лютого загальнонаціональне дослідження соціологічної служби Центр Разумкова показало, що серед кандидатів на посаду президента лідером є шоумен Володимир Зеленський 17,5% (серед тих, хто має намір брати участь у виборах – 19%). Приблизно рівні шанси вийти до другого туру виборів мають Петро Порошенко (відповідно 13,1% і 16,8%) і Юлія Тимошенко (відповідно 11,5% і 13,8%).

 

22 лютого результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" показали, що станом на середину лютого серед кандидатів у президенти лідирує Володимир Зеленський 23,8% (серед тих, хто обов’язково буде голосувати, і визначився зі своїм вибором), 20,3% опитаних готові проголосувати за Петра Порошенка, 15,9%  – за Юлію Тимошенко. Крім того, українці мали змогу спрогнозувати майбутні результати виборів президента. Згідно з ними, найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%, перемогу Тимошенко прогнозують 16,3% опитаних, а Зеленському –12,5%.

 

25 лютого опитування Київського міжнародного інституту соціології показало, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський (26,4%). Водночас за чинного президента  Петра Порошенка готові віддати свій голос 18%, а за лідера фракції ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко – 13,8%. Також 10,9% планують проголосувати за співзасновника "Опозиційної платформи – "За Життя" Юрія Бойка, за главу партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка – 6,4%, та за очільника"Радикальної партії" Олега Ляшка –  6,3%.

 

4 березня результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" свідчать, що в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський (25,1%), другу позицію ділять між собою Петро Порошенко (16,6%) та Юлія Тимошенко (16,2%). 

 

11 березня в опитуванні Соціологічної групи "Рейтинг" йдеться, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 24,7% тих, хто визначився та має намір голосувати, другу позицію займає Юлія Тимошенко (18,3%), третю – Петро Порошенко (16,8%). 

 

13 березня загальнонаціональне дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" показало, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 27,7% тих, хто обов’язково буде голосувати та визначився з власним вибором, другу позицію займає Петро Порошенко (19,6%), третю – Юлія Тимошенко (14,8%).

 

19 березня дослідженні Соціологічної групи "Рейтинг" показало, що в Україні Володимир Зеленський продовжує лідирувати серед кандидатів на посаду президента, його підтримують 24,9% тих, хто визначився та має намір голосувати, натомість другу позицію займає Юлія Тимошенко (18,8%), Петро Порошенко – третю (17,4%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.