НОВИНИ

Обшуки в Криму. 13 кримських татар відвезли в управління ФСБ

Журналіст Антон Нуамлюк зазначає, що цей список не остаточний і "буде оновлюватися, у міру отримання інформації про закінчення обшуків".
В окупованому Криму після обшуків російських силовиків 13 кримських татар відвезли до управління ФСБ у Сімферополі. Про це у середу, 27 березня, повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.
 
"У Криму після обшуків в управління ФСБ у Сімферополь вивезені: Шабан Умеров, Рустем Сейтхалілов, Риза Ізетов, Фархад Базаров, Джеміль Гафаров, Сейран Муртаза, Сейтвелі Сейтабдіэв,  Алім Карімов, Меджит Абдурахманов, Тофік Абдулгазієв,  Аким Бекіров, Яшар Муєдінов, Асан Яніков", - написав Наумлюк.

 

Він повідомив, що цей список не остаточний і "буде оновлюватися, у міру отримання інформації про закінчення обшуків у Сімферополі, Білогірському і Червоногвардійському районах".

 

Як повідомляли, в окупованому Криму співробітники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії проводять не менше ніж 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації «Хізб ут-Тахрір».

 

Як зазначає Людмила Денісова, більшість громадських активістів, будинки яких в окупованому Сімферополі обшукують російські силовики, відвідували українських політв'язнів Кремля та їздили на судові засідання до Ростова-на-Дону.

 

Своєю чергою, адвокат Еміль Кубедінов повідомив, що під час обшуків у будинках кримських татар в анексованому Криму російські силовики підкидають «заборонену» літературу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.