НОВИНИ

Порошенко обговорив з прем'єром Швеції розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі

Водночас президент висловив сподівання на подальше зміцнення санкційної політики ЄС проти Росії.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Льовеном, у ході якої вони обговорили пропозиції щодо розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі. Про це у вівторок, 26 березня, повідомляє прес-служба президента України.

 

"Було відзначено динамічний характер двостороннього українсько-шведського діалогу, а також активну взаємодію сторін на міжнародній арені. Глава держави високо оцінив незмінну позицію Швеції на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України і висловив вдячність за практичну допомогу шведської сторони у подоланні наслідків російської агресії та реалізації політики реформ в Україні", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Порошенко висловив сподівання на подальше зміцнення санкційної політики ЄС проти Росії, у тому числі так званого "Азовського пакету". Також він наголосив на важливості активізації зусиль з метою невідкладного звільнення українських заручників, у тому числі українських моряків, з російських в’язниць.

 

Крім того, сторони погодилися із необхідністю закріплення позитивних тенденцій у двосторонній торгівлі та інвестиційній співпраці між двома країнами.

 

Нагадаємо, 26 березня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з першим президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, у ході якої вони обговорили подальше зміцнення співробітництва між країнами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.