НОВИНИ

На окупованому Донбасі готуються до протестів під час виборів в Україні - розвідка

Для посилення поліцейського режиму в населених пунктах ОРДіЛО створюються спеціальні загони за допомогою інструкторів російської Федеральної служби безпеки.

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей створюють спецзагони для придушення можливих акцій у ході президентських виборів в Україні. Про це у вівторок, 26 березня, під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

Зазначається, що окупаційна адміністрація на Донбасі вживає заходи для попередження громадянської непокори в ході виборів президента України.

 

Зокрема, для посилення поліцейського режиму в населених пунктах окупованого Донбасу створюються спеціальні загони за допомогою інструкторів російської Федеральної служби безпеки.

 

Передбачається, що в подальшому ці загони увійдуть до незаконних збройних формувань.

 

Як повідомляли, перед президентськими виборами, які відбудуться 31 березня 2019 року, російські окупаційні адміністрації  на Донбасі залякують місцевих жителів, щоб вони не виїжджали на підконтрольну Україні територію для голосування, а також готують антиукраїнські акції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.