НОВИНИ

Порошенко повідомив про плани РФ використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні

Президент застеріг від загрози зриву виборів з боку Росії.

Президент Петро Порошенко повідомив, що Росія планує використати президентські вибори для дестабілізації ситуації в Україні, зокрема для переведення їх у формат внутрішнього конфлікту. Про це він заявив під час урочистих заходів з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України.

 

Так, Порошенко застеріг від загрози зриву виборів з боку Росії.

 

"Але, друзі, Путін не збирається залишити нас у спокої. У ці дні ми бачимо ознаки того, що Кремль хоче використати вибори для дестабілізації ситуації в Україні. Йдеться вже не тільки про втручання у вибори для того, щоб забезпечити виграш вигідних для Москви кандидатів. Йдеться про здійснення цілого плану зі зриву виборів, переведення їх у формат внутрішнього конфлікту", – наголосив він.

 

Водночас Порошенко відзначив, що в наступні п’ять років Україна може забезпечити незворотність курсу завдяки поглибленню партнерства з ЄС і НАТО, завдяки економічному прориву і перемозі над бідністю.

 

Нагадаємо, 25 березня президент Петро Порошенко заявив, що Росія готує силові провокації напередодні президентських виборів в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.