НОВИНИ

Військові з 54-ої бригади знищили командний пункт бойовиків у Луганській області

Як зазначається, шістьох окупантів було ліквідовано та чотирьох поранено.

Бойова група К-2 54-ї окремої механізованої бригади ЗСУ повністю знищила командний пункт незаконних збройних формувань Російської Федерації в Луганській області. Про це у вівторок, 26 березня, повідомив волонтер Юрій Мисягін у Facebook.

 

Як зазначається, шістьох окупантів було ліквідовано та чотирьох поранено.

 

 

 

"За цим командним пунктом ворога, розташованим на околиці покинутого невеликого селища, довго і таємно спостерігали. Збирали інформацію. Намагалися все зробити дуже акуратно і по можливості не виявити себе. Працювали наші "очі в небі" - квадрокоптери і безпілотники. Працювала розвідка. Працювали спостерігачі на позиціях. Інформація збиралася, накопичувалася і добре аналізувалася. Чекали моменту, коли на командному пункті одночасно буде велика кількість людей. А потім настав час "X" і операція почалася. Були підняті квадрокоптери для точного коригування вогню. Кілька хвилин і від командного пункту нічого не залишилося", - написав волонтер.

 

Як повідомляли, військовослужбовці з числа Об'єднаних сил знищили кулеметну точку незаконних збройних формувань Російської Федерації на Донбасі. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.