НОВИНИ

В Україні набув чинності закон про визнання борців за незалежність України в XX столітті учасниками бойових дій

Рада ухвалила відповідний закон 6 грудня.

В Україні у вівторок, 26 березня, набув чинності про посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України в ХХ столітті. Про це повідомляється на сайті парламенту.

 

Відповідно до закону, статус учасника бойових дій надається особам, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України в 20 столітті в складі Української повстанської армії, Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ", Української народної революційної армії (УНРА) , озброєних підрозділів Організації українських націоналістів і відповідно до закону "Про правовий статус і пам'яті борців за незалежність України в XX столітті" визнаними борцями за незалежність України в 20 столітті.

 

Як повідомлялося, 6 грудня Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті" (№8519).

 

22 грудня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав законопроект №8519 про посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України в ХХ столітті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.