НОВИНИ

У СБУ відреагували на заяву свого екс-працівника, який співпрацював із спецслужбами Росії з 2014 року

Зокрема, у СБУ заявили, що Прозорова звільнили через систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера.

Служба безпеки України відреагувала на заяву свого колишнього працівника Василя Прозорова, який 25 березня на прес-конференції в Москві повідомив про співпрацю із спецслужбами Росії з квітня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

 

Зокрема, у СБУ заявили, що Прозорова звільнили через службову невідповідність – систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера.

 

Так, Прозоров у Москві розповів, що після подій на Майдані у 2014 році він сприяв спецслужбам РФ в отриманні інформації про діяльність українських військових.

 

"З 1999 по 2018 рік я був працівником Служби безпеки України, причому з травня 2014 року працював у центральному апараті, а саме – у штабі антитерористичного центру СБУ. З квітня 2014 року я абсолютно добровільно, за ідеологічними мотивами, сприяв спецслужбам РФ в отриманні інформації про діяльність українських силовиків, зокрема в районі проведення АТО", – зазначив він.

 

Крім цього, за його словами, вбивство командирів бойовиків"ДНР / ЛНР" Мотороли і Гіві – це нібито "результат спецоперацій, проведених СБУ".

 

Своєю чергою, в українській спецслужбі підтвердили, що Прозоров у них працював на посаді старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України.

 

"Російська пропаганда традиційно нічим не гребує. Тому не дивує, що зрадників, яких всі зневажають, росіяни активно використовують для озвучення своїх заїжджених фейків про "таємні тюрми", тощо. <…> Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю та військовою присягою, знайшовши у ФСБ РФ "гідних" покупців. Але ця потвора має пам'ятати долю Іуди. Справа лише часу", – підкреслили в СБУ.

 

Нагадаємо, 18 березня працівники контррозвідки Служби безпеки України викрили завербованого ФСБ Російської Федерації уродженця Криму, який мав завдання збирати і передавати іноземній стороні актуальні відомості про місця дислокації військової техніки ЗС України на території Херсонської області, членів ДУК «Правий сектор», лідерів кримськотатарських громадських об’єднань «Аскер» та батальйону ім. Н. Челебіджіхана. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.