НОВИНИ

Росія завозить на окупований Донбас новітні мобільні комплекси зв'язку - розвідка

Як зазначається, упродовж 21-23 березня були проведені тренування з досягнення гарантованого доведення сигналів оповіщення Південного військового округу ЗС РФ.

Окупанти покращують радіозв'язок окупованих територій Донбасу з Південним військовим округом Збройних сил Російської Федерації. Про це у понеділок, 25 березня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута з посиланням на інформацію Головного управління розвідки. 

 

“...На тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей завершується розгортання радіорелейних ліній рівня корпус-бригада (полк) на базі завезених з території РФ новітніх зразків багатоцільових мобільних комплексів звʼязку російського виробництва”, - зазначив Праута.

 

Так, за його словами, протягом 21-23 березня з використанням елементів удосконаленої системи управління та звʼязку російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території Сходу України проведені тренування з досягнення гарантованого доведення сигналів оповіщення Південного військового округу ЗС РФ.

 

Як повідомляли, на Донбасі у зоні проведення операції Об'єднаних сил у понеділок, 25 березня, поранення отримали молодший сержант Олексій Ярошенко і старший механік-водій солдат В'ячеслав Іваєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.