НОВИНИ

У МЗС повідомили, коли Таїланд скасує візи для українців

У відомстві відзначили, що строк безвізового перебування в країні – до 30 днів.

Королівства Таїланд з 14 квітня скасовує візи для громадян України. Про це 21 березня повідомила прес-служба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

 

"Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. Для перебування на території Таїланду строком більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі", – йдеться в повідомленні.

 

У МЗС нагадали, що громадяни України при поїздках за кордон мають бути застраховані.

 

"Нагадуємо подорожуючим про необхідність дотримання законодавства іноземної держави під час перебування на її території", – додали у відомстві.  

 

 

Нагадаємо, 22 листопада повідомлялось, що Таїланд запровадив безвізовий режим для громадян України, які відвідують країну з туристичною метою терміном до 30 діб. Своєю чергою, Посольство України в Королівстві Таїланд підтвердило, що уряд країни схвалив рішення про скасування візових вимог для громадян України, які прибувають до Таїланду з туристичною метою, але заперечило негайне набрання цим рішенням чинності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.