НОВИНИ

Французький політолог: Популізм в Україні є постійною атмосферою, фактом політичного життя

Українці навчилися з цим жити й відрізняти нездійсненні політичні обіцянки від реальності на противагу тій популістській залежності, жертвами якої, схоже, стала значна частина електорату багатьох країн ЄС.

Важко порівнювати поширення реакційного популізму в країнах Євросоюзу та популізм «по-українськи». Походячи з природи українського політичного простору та з персоналізації політичних партій, популізм в Україні є постійною атмосферою, фактом політичного життя. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив французький політолог Матьє Булєґ.

 

Але, зауважив він, громадяни України навчилися з цим жити й відрізняти нездійсненні політичні обіцянки від реальності на противагу тій популістській залежності, жертвами якої, схоже, стала значна частина електорату багатьох країн Європейського Союзу впродовж останніх років.

 

«Проте поява популістської крайньої правої фронди в Європейському парламенті може мати негативні наслідки для України, зокрема в питанні формування парламентського блоку «примирення з Кремлем», - наголосив він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.