НОВИНИ

Азаров заборонив відпускати вчителів у відпустки без грошей

Прем’єр-міністр Микола Азаров наказав виплатити працівникам освіти відпускні у повному обсязі до канікул. Про це він заявив, відкриваючи засідання уряду, повідомляє кореспондент Тижня.

Він нагадав, що незабаром у освітян розпочинається сезон відпусток.

«Міністерство фінансів, Державне казначейство разом з Міністерством освіти повинні заздалегідь підготувати виплату відпускних освітянам в повному обсязі, без будь-яких затримок… Отже, все це ретельно треба розрахувати і кожен регіон вчасно забезпечити коштами», - сказав Азаров, зазначивши, що з 1 липня будуть підвищені посадові оклади працівників бюджетної сфери.

«А необхідні кошти у нас є», - підсумував прем’єр.

Як відомо, у березні понад 5 тисяч освітян з різних міст України вийшли на акцію протесту перед Кабінетом Міністрів у Києві 22 березня. Працівники освіти вимагали покращити фінансування системи освіти, зменшити тарифи на товари та послуги в країні, підвищити стипендії студентам тощо.

Нагадаємо, 2008 року заступник голови Верховної Ради Микола Томенко направляв звернення до міністерства освіти з проханням втрутитися в ситуацію з невиплатою відпускних учителям Києва. За словами віце-спікера, до нього надходили численні скарги щодо незабезпечення своєчасної і в повному обсязі виплати відпускних від працівників освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.