НОВИНИ

Глава САП назвав можливий термін закриття всіх справ щодо незаконного збагачення

Холодницький відзначив, що список закритих справ оприлюднять 28 березня.

Керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що всі справи щодо незаконного збагачення можуть будуть закриті або перекваліфіковані до 27 березня. Про це він заявив у середу, 20 березня, у кулуарах Верховної Ради.

 

"Станом на 26 лютого у нас було 65 проваджень, які були на стадії розслідування. Вони всі підлягають закриттю. Я дав прокурорам і детективам час до 27 березня іще раз вивчити всі ці матеріали і де можливо – перекваліфікувати на інший склад злочину. Справи, у яких такої можливості немає, підлягають закриттю", – наголосив Холодницький.

 

За його словами, список закритих справ оприлюднять 28 березня.

 

Нагадаємо, 26 лютого стало відомо, що Конституційний суд України скасував статтю 368-2 Кримінального кодексу, що передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення. 27 лютого Конституційний суд України оприлюднив рішення про скасування статті 368-2 Кримінального кодексу, що передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення. 

 

28 лютого президент Петро Порошенко повідомив, що подав законопроект про передбачення невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення з урахуванням усіх зауважень Конституційного суду. Згодом стало відомо, що лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко уже зареєструвала проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України, що повертає відповідальність за незаконне збагачення чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.