НОВИНИ

Розмінування на Донбасі на межі зриву через Верховну раду - посол Британії

Посли головних країн-донорів зверталися до народних депутатів з проханням прийняти зміну, яка "допоможе врятувати життя українців".

Велика Британія закликає Верховну раду невідкладно ухвалити поправки в новий закон про розмінування, дозволивши пряме донорське фінансування організацій, які виконують протимінну діяльність.Про це написала посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

 

За її словами, всі міжнародні зусилля з гуманітарного розмінування в Україні "під загрозою зриву, якщо Верховна Рада оперативно не прийме невеликі поправки в новий закон про розмінування".

 

"Наприкінці минулого року міжнародне співтовариство привітало ухвалення цього закону, але також висловило стурбованість з приводу того, що закон виключає можливість прямого донорського фінансування наших виконавців. Зокрема, це означає, що тепер наші гроші повинні йти прямо в держбюджет, і ми втратимо контроль та нагляд над тим, як витрачаються кошти британських платників податків. Ми завжди чітко заявляли, що це для нас "червона лінія", адже як донори ми просто не можемо перераховувати гроші напряму до держбюджету в будь-якій країні, де ми працюємо", - пояснила Гоф.

 

В останні місяці посли головних країн-донорів зверталися до народних депутатів з проханням прийняти зміну, яка, "допоможе врятувати життя українців", зазначила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги