НОВИНИ

У Латвії після втручання МЗС закрили виставку про "Кримська весну: 5 років у рідній гавані"

Виставку відкрили минулого тижня у приміщенні Російського товариства в Даугавпілсі за сприяння генконсульства РФ до п’ятої річниці анексії Криму.

У латвійському місті Даугавпілс після втручання МЗС Латвії закрили виставку "Кримська весна: 5 років у рідній гавані", відкриту за ініціативи генконсульства РФ. Про це повідомляє газета Latvijas avīze.

 

Виставку відкрили минулого тижня у приміщенні Російського товариства в Даугавпілсі за сприяння генконсульства РФ до п’ятої річниці анексії Криму.

 

Однак потім втрутився МЗС Латвії, і після переговорів з російським посольством виставку згорнули. У Російському товаристві підтвердили закриття виставки, зазначивши, що її можна буде проглянути в іншому місці не розкривши деталей.

 

Генконсульство Росії у Даугавпілсі рекламувало виставку у своїх сомережах, супроводжуючи рекламу пропагандистськими матеріалами про те, як нібито добре живеться людям в анексованому Криму.

 

"Позиція міністерства закордонних справ щодо нелегальної анексії Криму Росією добре відома. І вона ще раз була повторена минулого тижня, коли, на жаль, минуло п'ять років з моменту так званого референдуму. У зв'язку зі згаданим випадком міністерство провело необхідні дипломатичні дії", - пояснив прес-секретар МЗС Латвії Яніс Бекеріс.

 

У свою чергу, мер Даугавпілса Андрій Елксніньш заявив, що не був проінформований про проведення такої виставки.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.