НОВИНИ

Гройсман оголосив, що контракт з Коболєвим продовжать на нових умовах

Глава уряду відзначив, що правлінню НАК поставлено завдання щодо забезпечення анбандлінга ГТС і сертифікації її за європейським законодавством.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд продовжить контракт з нинішнім главою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим на нових умовах. Про це він заявив у середу, 20 березня, на засіданні Кабінету міністрів України.

 

"Ми приймемо рішення продовжити контракт з правлінням на нових умовах на рік. З щомісячним звітом про досягнення цілей. Якщо цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту", – підкреслив глава уряду.

 

Крім того, Гройсман відзначив, що правлінню НАК поставлено завдання щодо забезпечення анбандлінга газотранспортної системи (ГТС) і сертифікації її за європейським законодавством, продовження транзиту газу після 1 січня 2020 року і зростання видобутку газу до 18 млрд кубометрів на рік і більше.

 

Нагадаємо, 6 березня Кабінет міністрів України ухвалив рішення не продовжувати контракт з нинішнім головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим і оголосити новий конкурс на цю посаду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.