НОВИНИ

70% української економіки контролюється олігархами

Рівень «олігархізації» вітчизняної економіки складає 70%. Про це заявив екс-міністр економіки Богдан Данилишин в ефірі «5 каналу».

Він пояснив, що олігархи не зацікавлені у розвитку середнього класу, без чого неможливий розвиток економіки вцілому.

«У першу чергу треба займатись диверсифікацією економіки і зменшувати залежність економіки від світової кон’юнктури, формувати потужний внутрішній ринок, формувати середні клас, який, нажаль, у нас займає 15%. За моїми даними рівень «олігархізації» економіки складає 70%, олігархи не зацікавлені у розвитку середнього класу , тут повинна держава втручатися у цей процес і створювати відповідні мотивації для розвитку середнього класу. Без середнього класу розвинутої економічної системи в країні ми не побудуємо», - заявив Данилишин.

Нагадаємо, раніше Данилишин заявляв, що не вважає, що надання йому політичного притулку у Чехії стане «червоною карткою» для України на шляху євроінтеграції. Також екс-міністр запевнив, що очолювана ним Громадська організація «Українська Європейська перспектива» має намір сприяти швидкому підписанню угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.