НОВИНИ

Представники Гуайдо захопили дипломатичні будівлі Венесуели у США

Через кілька днів вони збираються взяти під контроль й інші будівлі, що належать дипмісіям Венесуели.

У понеділок, 18 березня, представник тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо захопили приміщення дипломатичних місій країни на території Сполучених Штатів Америки. Так, представники венесуельської опозиції взяли під контроль приміщення консульства країни у Нью-Йорку та два дипломатичних приміщення у Вашингтоні, включаючи офіс військового аташе.

 

За словами посла Гуайдо у США Карлоса Веккьо у наступні кілька днів вони збираються взяти під контроль й інші будівлі, що належать дипломатичним місіям Венесуели.

 

"Ці дії спрямовані на те, щоб "захистити майно венесуельців" у США." - заявив він.

 

Державний департамент США схвалив дії представників Гуайдо, заявивши, що "із задоволенням підтримав запити" щодо зміни підпорядкування дипмісій Венесуели. Натомість у міністерстві закордонних справ Венесуели, контрольованому лідером країни Ніколасом Мадуро, закликали США "вжити необхідних кроків для негайного зупинення насильницької окупації".

 

Карлос Веккьо повідомив, що 12 з 55 працівників дипмісій Венесуели у США вирішили залишитися у цій країні, підтримавши Хуана Гуайдо.

 

Нагадаємо, парламент Венесуели ухвалив рішення про введення в країні надзвичайного стану на тлі масштабного відключення електроенергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.