НОВИНИ

Розтріл у трамваї. В Нідерландах запровадили найвищий рівень терористичної загрози

Повідомляється, що в Утрехті встановлений п’ятий, найвищий, рівень терористичної загрози.

В понеділок, 18 березня, в центрі нідерландського міста Утрехта кілька людей отримали поранення внаслідок стрілянини  в трамваї Про це повідомила NOS.nl.

 

За словами очевидців, чоловік дістав  зброю і розстріляв кілька людей. Поліція розслідує причину. Досі незрозуміло, скільки людей постраждало. Поліції наразі не вдалося затримати зловмисника.

 

Національний координатор з питань боротьби з тероризмом та безпеки Нідерландів запровадив найвищий рівень терористичної загрози у місті Утрехт після стрілянини у трамваї. 

 

Повідомляється, що в Утрехті встановлений п’ятий, найвищий, рівень терористичної загрози.

 

Такий стан речей триватиме щонайменше до 18.00.

 

"Стрілянина в Утрехті має всі ознаки терористичної атаки" - заявив Національний координатор з питань боротьби з тероризмом та безпеки.

 

Нагадаємо, 15 березня в новозеландському місті Крайстчерч 28-річний австралієць на ім'я Брентон Таррант разом зі спільниками увійшов у дві місцеві мечеті та розстріляв десятки парафіян. Все, що відбувається, він знімав на GoPro. Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн зазначила, що затримані дотримувалися екстремістських поглядів, але не потрапляли в поле зору поліції. Після нападу були затримані чотири людини — троє чоловіків і одна жінка. Своєю чергою, прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон підтвердив, що один з підозрюваних в причетності до стрілянини в двох мечетях в Новій Зеландії є громадянином Австралії.

 

Глава поліції Майк Буш повідомив, що 49 осіб загинули при стрілянині в мечетях в Новій Зеландії. За його словами, 41 людина померла на місці.