НОВИНИ

СБУ викрила завербованого російськими спецслужбами кримчанина, який збирав відомості про ЗСУ

Наразі здійснюються передбачені законодавством заходи у межах кримінального провадження за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили завербованого ФСБ Російської Федерації уродженця Криму, який мав завдання збирати і передавати іноземній стороні актуальні відомості про місця дислокації військової техніки ЗС України на території Херсонської області, членів ДУК «Правий сектор», лідерів кримськотатарських громадських об’єднань «Аскер» та батальйону ім. Н. Челебіджіхана. Про це у понеділок, 18 березня, повідомляє прес-служба СБУ у Facebook.

 

 

 

Співробітники СБ України задокументували, що залучення нашого співвітчизника, якому було присвоєно псевдонім «Ночь», до конфіденційного співробітництва на шкоду державній безпеці України відбувалося під час його виїзду на тимчасово анексовану територію АРК. Для цього представники російської спецслужби штучно створили компрометуючу ситуацію.

 

Крім цього, із застосуванням фізичного і психологічного тиску, погроз на адресу членів родини співробітники ФСБ РФ змусили його надати неправдиві свідчення про нібито підготовку активістами українських громадсько-політичних організацій терористичних актів у АР Крим.

 

Наразі здійснюються передбачені законодавством заходи у межах кримінального провадження за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

 

Як повідомляли, співробітники Служби безпеки України викрили групу, керовану російськими спецслужбами, яка розповсюджувала фейкову інформацію у соціальних мережах для дискредитації вищого військового керівництва України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.