НОВИНИ

У Меджлісі повідомили, що РФ планує провести ще один "референдум" у Криму

Юксель відзначила, що керівництво Росії розробило спеціальну програму із заселення півострова відданими Кремлю людьми.

Росія може провести повторний так званий "референдум" у окупованому Криму, тому інтенсивно заселяє півострів росіянами. Про це заявила член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель.

 

За її словами, Кремль розраховує провести "референдум" про статус Криму, що, як вони вважають, допоможе остаточно "узаконити" анексію.

 

"Від 500 тис. до 800 тис. осіб завезено вже на півострів. Для чого це робиться? Це робиться для того щоб ніхто вже на півострові не пам'ятав, не згадував про Україну. Проукраїнського населення, яке пам'ятає про Україну, яке жило при Україні, щоб його не залишилося. Особливо, щоб не залишилося активістів.... Я не здивуюся, якщо ми завтра почуємо від Росії про другий "референдум", – зазначила вона.

 

Водночас Юксель розповіла, як РФ може подати відповідну "ініціативу".

 

"Тобто перший "референдум" не визнали, а зараз давайте домовлятися з міжнародною спільнотою, з Україною, давайте запитаємо у мешканців Криму: як зараз в Криму і чи згодні вони повертатися в Україну, давайте проведемо інший "референдум", другий", – повідомила вона.

 

Крім того, член Меджлісу відзначила, що саме тому керівництво РФ розробило спеціальну програму із заселення півострова відданими Кремлю людьми, переважно зі складу силових органів. Також вона додала, що Москва виділяє на одну родину 30 тисяч доларів "підйомних".

 

"Для того щоб купити однокімнатну квартиру чи побудувати якийсь будиночок", – резюмувала Юксель.

 

Нагадаємо, 17 березня в Державному департаменті Сполучених Штатів Америки назвали проведення Росією  так званого "референдуму" в Криму п'ять років тому "фарсом під дулами пістолетів". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.