НОВИНИ

Третього голосування щодо угоди про Brexit може не бути - міністр фінансів

Раніше британські депутати знову відхилили угоду Мей, а потім підтримали виключення можливості Brexit без угоди.

Уряд Великаої Британії не виноситиме на голосування Палати громад угоду про Brexit, якщо угода не матиме достатньої підтримки серед Консервативної партії та північноірландської Демократичної юніоністської партії  (DUP). Про це заявив британський міністр фінансів Філіп Геммонд, передає BBC.

 

За його словами, навіть якщо депутати погодять угоду Мей у найближчі дні, то Brexit 29 березня все одно буде неможливим, оскільки потрібен додатковий час для прийняття необхідного законодавства.

 

Раніше цього тижня британські депутати знову відхилили угоду Мей, а потім підтримали виключення можливості Brexit без угоди.

 

Крім того, вони проголосували за продовження процессу виходу країни з ЄС - або до 30 червня, якщо вони погодять угоду Мей до 20 березня, або на більш тривалий термін, який може включати участь в європейських виборах.

 

Наголошується, що усі 27 країн-членів ЄС повинні дати свою згоду на продовження періоду Brexit.  Зокрема, лідери країн ЄС обговорять дане питання на саміті наприкінці наступного тижня.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.