НОВИНИ

Антиурядові протести у Сербії. Протестувальники вимагають відставки президента Вучича

Мітингувальники увірвалися до будівлі державної телерадіокомпанії, однак незабаром їх витіснили правоохоронці.
У Сербії в неділю, 17 березня, тривають багатотисячні антиурядові протести, вимагаючи відставки президента Олександра Вучича. Про це повідомляє "Укрінформ".

 

Зокрема, учасники мітингу скандують гасла "Вставай, Сербія", "Ми підтримуємо громадян, виступаючи проти колишніх і нинішніх злодіїв", "За свободу!" та "Поважайте закон".

 

Водночас лідер опозиційної партії "Двері" Бошко Обрадович запросив усіх протестувальників до будівлі адміністрації президента, де, як зазначають медіа, Вучич планує виступити зі зверненням до народу через спробу демонстрантів захопити будівлю державної телерадіокомпанії.

 

Так, проти ночі з суботи на неділю мітингувальники увірвалися до будівлі державної телерадіокомпанії, однак незабаром їх  витіснили правоохоронці.

 

Нагадаємо, 10 лютого у Сербії десятки тисяч громадян знову вийшли на акції протесту проти політики Вучича. Активісти вимагали свободи ЗМІ та створення справедливих умов для виборів. Одна з вимог учасників акцій протесту - звільнення керівництва державного телеканалу RTS.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.