НОВИНИ

"Укроборонпром" завершив виготовлення нових ремонтно-евакуаційних машин для іноземного замовника

Як зазначається, БТС-4ЛБТЗ був розроблений за власні обігові кошти підприємства та призначений для евакуації пошкоджених танків з поля бою.

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу концерну  "Укроборонпром", завершив виготовлення партії нових броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ, які призначені для іноземного замовника з Південно-східної Азії. Про це у четвер, 14 березня, повідомила прес-служба "Укроборонпрому".

 

 

Як зазначається, БТС-4ЛБТЗ був розроблений за власні обігові кошти підприємства та призначений для евакуації пошкоджених танків з поля бою.

 

Він оснащений краном, з підйомною вагою у 12 т, лебідкою з максимальною силою буксирування до 75 т., а також може буксирувати техніку на жорсткому зчепленні зі швидкістю до 12 км/год. Такі характеристики забезпечує 690-сильний двигун, який здатний розігнати 38-тонну машину до 55 км/год.

 

 

Створення цієї машини стало можливим завдяки тому, що "Львівський бронетанковий завод" перейшов до самостійного виготовлення основних компонентів тягачів та ремонтно-евакуаційних машин.

 

"Міністерство оборони України також зацікавилась цією БРЕМ та розглядає можливість її включення у Державне оборонне замовлення", - наголосили в "Укроборонпромі".

 

Як повідомляли, державне підприємство "Харківський бронетанковий завод", що входить до концерну "Укроборонпром", провело модернізацію танку Т-80БВ, який вже серійно постачається до танкових підрозділів Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.