НОВИНИ

У Маріуполі пройшли планові контрдиверсійні та антитерористичні навчання

Учасники навчань відпрацювали алгоритм спільних дій з нейтралізації умовних диверсійно-розвідувальних груп.

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях у межах району проведення операції Об’єднаних сил 13-14 березня провела в Маріуполі планові контрдиверсійні та антитерористичні навчання. Про це у п'ятницю, 15 березня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook, посилаючись на  Головне управління СБ України в Донецькій та Луганській областях.

 

 

Як зазначається, у дводенних тренуваннях, максимально наближених до реальних умов, взяли участь підрозділи регіональних підрозділів СБУ, Збройних Сил України, Нацгвардії, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Головною метою проведення заходів стала перевірка злагодженості міжвідомчої взаємодії в умовах диверсійної і терористичної загрози.

 

"Учасники навчань відпрацювали алгоритм спільних дій з нейтралізації умовних диверсійно-розвідувальних груп, які за легендою мали вчинити теракти на об’єктах критичної інфраструктури, зокрема на фільтрувальній станції, поряд з телевежею та військовою частиною Нацгвардії, а також на залізничному вокзалі", - йдеться у повідомленні.

 

 

Крім того, силовики СБУ провели оперативно-розшукові, контррозвідувальні та фільтраційні заходи для виявлення та знешкодження одинадцяти умовних диверсантів.

 

"Керівники навчань детально проаналізували кожну фазу операції та відзначили злагоджену роботу всіх задіяних підрозділів", - підсумували у штабі.

 

Як повідомили, командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив бойову готовність чергових сил армійської, штурмової та винищувальної авіації, які призначені для підтримки дій кораблів Військово-Морських Сил та Державної прикордонної служби України зі складу Об'єднаних сил під час виконання завдань бойової служби в акваторії Азовського моря в межах району проведення ООС.