НОВИНИ

Франція посилила заходи безпеки біля релігійних об'єктів після теракту у Новій Зеландії

За словами міністра внутрішніх справ, патрулі будуть знаходитися поряд з релігійними об'єктами.

Французька влада активізувала заходи з безпеки поблизу релігійних об'єктів після нападів на дві мечеті в Новій Зеландії, внаслідок чого загинули 49 осіб.Про це пише Reuters.

 

"Патрулі будуть триматися навколо релігійних об'єктів", - заявив міністр внутрішніх справ Крістоф Кастанер.

 

Принаймні один бойовик убив 49 людей і поранив понад 20 під час п'ятничної молитви у двох мечетях у Крайстчерчі, Нова Зеландія. Цей акт визнали тероризмом.

 

Варто зазначити, що Франція є батьківщиною найбільшої мусульманської меншини в Західній Європі. Країна зазнала смертельних ісламістських нападів в 2015 і 2016 роках.

 

Нагадаємо, 15 березня в новозеландському місті Крайстчерч 28-річний австралієць на ім'я Брентон Таррант разом зі спільниками увійшов у дві місцеві мечеті та розстріляв десятки парафіян. Все, що відбувається, він знімав на GoPro. Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн зазначила, що затримані дотримувалися екстремістських поглядів, але не потрапляли в поле зору поліції. Після нападу були затримані чотири людини — троє чоловіків і одна жінка. Своєю чергою, прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон підтвердив, що один з підозрюваних в причетності до стрілянини в двох мечетях в Новій Зеландії є громадянином Австралії.

 

Глава поліції Майк Буш повідомив, що 49 осіб загинули при стрілянині в мечетях в Новій Зеландії. За його словами, 41 людина померла на місці.