НОВИНИ

Окупанти зі стрілецької зброї обстріляли школу у Золотому-5 - штаб

Директорка навчального закладу повідомила СММ, що будівлю школи було обстріляно вночі 11 березня.

За даними звіту Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 12 березня 2019 року у населеному пункті Золоте-5, на непідконтрольній урядові території, команда СММ бачила пробоїни у віконних рамах із західного боку школи на вулиці Миру. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Патруль ОБСЄ поінформував про те, що одна з пробоїн була на першому поверсі будівлі, дві – на другому та ще одна – на третьому. За оцінкою Місії, пошкодження в школі, яку щодня відвідують діти, виникли нещодавно та були спричинені вогнем зі стрілецької зброї.

 

Директорка навчального закладу повідомила СММ, що будівлю школи було обстріляно вночі 11 березня. Причетність до обстрілу підрозділів Збройних Сил України виключається, оскільки характеристика форми рельєфу даної місцевості на напрямку, вказаному у звіті, складає закритий профіль, та виключає будь-яку можливість ураження школи із застосуванням стрілецької зброї.

 

Окрім того, відстань від найближчих позицій Об'єднаних сил до пошкодженої школи складає понад 4,4 км – вона просто є недосяжною для куль.

 

"Російські найманці вкотре здійснюють провокативні активні дії з метою дискредитації ЗС України, що загрожує життю і здоров'ю мирного населення та свідчить про небажання російських окупаційних військ дотримуватись режиму припинення вогню. Окупанти свідомо ігнорують Мінські домовленості, що сприяє загостренню конфлікту на Донбасі", - наголосили у штабі.

 

Як повідомляли, у середу, 13 березня, станом на 12 годину незаконні збройні формування Російської Федерації двічі обстріляли підрозділи Обєднаних сил, унаслідок чого двоє українських військових отримали поранення.