НОВИНИ

Порошенко повідомив, де проведуть випробування новітніх українських ракет

Президент заявив, що можливості створення новітніх ракетних технологій з'явилися після порушення Росією ДРСМД.

Президент Петро Порошенко повідомив, що після порушення Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, в України з'явилися можливості створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії, випробування яких проводитимуться в Чернігівській області. Про це він заявив на засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області.

 

"Для України зараз з’являються абсолютно нові сучасні можливості і щодо збільшення точності, і щодо збільшення радіусу дії, і щодо потужності нашої можливої відповіді у відповідь на агресію. І дуже важливо, що ці випробування наших новітніх ракетних технологій будуть відбуватися тут, на чернігівській землі", – наголосив Порошенко.

 

Як повідомлялося, 11 березня президент Петро Порошенко повідомив, що після руйнування Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності, в Україні на порядку денному питання про створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії. 

 

Нагадаємо, 2 лютого Держдеп США офіційно повідомив Кремль про призупинення зобов'язань за ДРСМД та початок процедури виходу з нього. Натомість 4 березня президент Росії Владімір Путін підписав указ про призупинення виконання Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД).