НОВИНИ

Оприлюднили новий рейтинг кандидатів на посаду президента

Крім того, за даними опитування, найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка.

В Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 27,7% тих, хто обов’язково буде голосувати та визначився з власним вибором, другу позицію займає Петро Порошенко (19,6%), третю – Юлія Тимошенко (14,8%). Про це йдеться в загальнонаціональному дослідженні Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс".

 

"Беремо до розрахунку та за основу лише тих, хто обов’язково буде голосувати і, відповідно, визначився з своїм вибором (n=1127). Результати голосування виглядали би наступним чином: В.Зеленський – 27,7%, П.Порошенко – 19,6%, Ю.Тимошенко – 14,8%, Ю.Бойко – 9,6%, А.Гриценко – 8,2%, О.Ляшко – 4,8%", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазнається, під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним президентом. Так, за даними опитування, найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%.

 

"Перемогу В.Зеленському прогнозують 19,3% опитаних, а Ю.Тимошенко –13,2%. В перемогу решти кандидатів респонденти вірять неохоче, жоден з кандидатів не отримує показники вищі за 3%. Близько чверті опитаних (24%) ще не змогли визначитись з тим, хто саме стане наступним президентом України", – йдеться в дослідженні.

 

Центр соціальних та маркетингових досліджень "Социс" провів загальнонаціональне дослідження з 5 по 10 березня 2019 року в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка становить 2 000 респондентів, вона репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Опитування було проведене в формі особистого  формалізованого інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Статистична похибка дослідження становить +/– 2,1%

 

Як повідомлялося 31 січня, результати опитування, спільно проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, свідчать, що на даний момент у президентському рейтингу лідирує шоумен Володимир Зеленський. Так, за нього проголосували б 23% з тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором. Друге місце посідає нинішній президент Петро Порошенко — 16,4%, третє — лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зі 15,7%. Далі ідуть Юрій Бойко — 9,3%, Анатолій Гриценко — 8,1%, Олег Ляшко — 6,7%.

 

20 лютого загальнонаціональне дослідження соціологічної служби Центр Разумкова показало, що серед кандидатів на посаду президента лідером є шоумен Володимир Зеленський 17,5% (серед тих, хто має намір брати участь у виборах – 19%). Приблизно рівні шанси вийти до другого туру виборів мають Петро Порошенко (відповідно 13,1% і 16,8%) і Юлія Тимошенко (відповідно 11,5% і 13,8%).

 

22 лютого результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" показали, що станом на середину лютого серед кандидатів у президенти лідирує Володимир Зеленський 23,8% (серед тих, хто обов’язково буде голосувати, і визначився зі своїм вибором), 20,3% опитаних готові проголосувати за Петра Порошенка, 15,9%  – за Юлію Тимошенко. Крім того, українці мали змогу спрогнозувати майбутні результати виборів президента. Згідно з ними, найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%, перемогу Тимошенко прогнозують 16,3% опитаних, а Зеленському –12,5%.

 

4 березня результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" свідчать, що в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський (25,1%), другу позицію ділять між собою Петро Порошенко (16,6%) та Юлія Тимошенко (16,2%). 

 

11 березня в опитуванні Соціологічної групи "Рейтинг" йдеться, що в Україні в президентському рейтингу лідирує Володимир Зеленський, його підтримують 24,7% тих, хто визначився та має намір голосувати, другу позицію займає Юлія Тимошенко (18,3%), третю – Петро Порошенко (16,8%). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.