НОВИНИ

Кабмін погодив передислокацію військових частин Повітряних сил ЗСУ

Як зазначається, реалізація відповідного розпорядження розширить бойові спроможності Повітряних сил ЗСУ.

Кабінет міністрів прийняв розпорядження, яким передбачено передислокацію військових частин Повітряних сил Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

 

"Урядом зроблено черговий важливий крок щодо забезпечення ефективної протиповітряної оборони України з метою підвищення обороноздатності держави – прийнято розпорядження про передислокацію військових частин (підрозділів) Повітряних сил Збройних сил України", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, реалізація даного розпорядження розширить бойові спроможності Повітряних сил ЗСУ в загальній системі протиповітряної оборони держави.

 

Зокрема, у тексті документу йдеться про те, що військову частину А1659 з Маріуполя Донецької області передислокують до міста Золотоноша Черкаської області, зенітного ракетного дивізіону військової частини А2800 з селища Радісне Одеської області – до села Нерубайське Одеської області, військові частини А3737, пункту наведення авіації, окремого радіолокаційного взводу військової частини А3737 з Мукачево Закарпатської області до села Павшино Закарпатської області, окремого радіолокаційного взводу військової частини А3737 з Мукачево – до міста Старокостянтинів Хмельницької області.

 

Нагадаємо, 17 грудня президент Петро Порошенко повідомив, що Україна перекине частину військових підрозділів задля підготовки до відсічі ймовірної широкомасштабної атаки з боку Росії.