НОВИНИ

На тимчасово окупованій території Луганської області ввели трудову повинність

Контролювати виконання робіт буде так звана "народна міліція" та інші "виконавчі органи" окупантів.

Так звана "рада міністрів ЛНР" затвердила "постанову", якою в окупованому регіоні вводиться фактично трудова повинність для цивільного населення. Про це повідомляє "Остров" з посиланням на "документ", опублікований 12 березня.

 

Зазначається, що порядок залучення мирних жителів до виконання робіт "для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів економіки, систем життєзабезпечення" розроблений відповідно до "закону" псевдодержави "про воєнний стан". 

 

Повідомляється, що до трудової повинності будуть залучати громадян у віці від 18 до 60 років. У виданні додали, що від примусових робіт звільнять тих, хто погодиться поповнити ряди бойовиків так званої "ЛНР", а також матерів-одиначок та вагітних жінок.

 

Контролювати трудову повинність буде так звана "народна міліція" та інші "виконавчі органи" окупантів. У виданні відзначили, що зараз суть "постанови" доносять до місцевого населення, інформуючи про місце і час збору громадян, що залучаються до робіт.

 

Нагадаємо, так зване "керівництво" самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" заявило про поетапну видачу російських паспортів.