НОВИНИ

США надали Збройним силам України IT-обладнання - Генштаб

Презентація нового обладнання відбулась у вівторок, 12 березня.

У Генеральному штабі Збройних Сил України відбулася презентація обладнання в рамках програми уряду США з впровадження рішень на основі інформаційних технологій для ЗС України. Про це у вівторок, 12 березня, повідомила прес-служба Генерального штабу ЗС України у Facebook.

 

 

Зазначається, що в церемонії взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, керівництво Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС України, а також представники збройних сил США.

 

 

 

"Обладнання, яке сьогодні встановлено має стати серцевиною і стрижнем системи управління, яка впроваджується в Збройних Силах України", – наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

 

Передбачається обладнання Центру оперативного реагування на інциденти кібернетичної безпеки, Центру оперативного управління та контролю Об’єднаного оперативного штабу та Головного командного центру ЗС України.

 

Також в програму входять створення ядер логістичної та медичної інформаційних систем, інформатизація Сил спеціальних операцій ЗС України, модернізація ІТ інфраструктури для забезпечення функціонування вищезазначених систем та навчання персоналу.

 

"Ця допомога сприятиме Збройним Силам України у набутті взаємосумісності із НАТО, а також дасть змогу українським підрозділам краще підготуватися до наявних викликів на сході України", – зазначила пані Марі Йованович.

 

На завершення заходу генерал армії України Віктор Муженко подякував американській стороні за допомогу та підтримку і нагородив керівника Програми уряду США з впровадження рішень на основі ІТ для ЗС України пана Даніеля Хокінса почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України».

 

Як повідомляли, Сполучені Штати Америки мають намір у 2020 році виділити Україні 250 млн доларів військової допомоги.