НОВИНИ

В США ухвалили три антиросійських законопроекти

Документи повинні отримати схвалення Сенату США.

Палата представників Конгресу США повідомила, що ухвалено одну резолюцію і три антиросійських законопроекти.

 

Зокрема, йдеться про законопроект ''KREMLIN Act'', коротка назва якого є англійською абревіатурою, що закликає до "обмеження провокацій з боку Росії". Він вимагає від директора нацрозвідки США Дена Коутса підготувати три доповіді, в яких буде міститися оцінка "намірів політичного керівництва Російської Федерації".

 

Законопроект вимагає надати інформацію щодо можливих військових дій Росії, якщо вона конфліктує з членами НАТО; стосовно її потенційної реакції на посилення впливу США і країн НАТО в Східній Європі і на військову підтримку США їх партнерів і союзників, а також про слабкі місця США, якими може спробувати скористатися російська сторона.

 

При цьому доповідь має бути підготовлена не пізніше 90 днів з дня набрання чинності закону.

 

Крім цього, конгресмени підтримали законопроект, покликаний "посилити відповідь Сполучених Штатів на російське втручання".

 

Також конгресмени більшістю голосів підтримали законопроект, який забороняє уряду Сполучених Штатів визнавати Крим російською територією.

 

"Політика Сполучених Штатів полягає в невизнанні суверенітету Російської Федерації над Кримом, його повітряним простором і територіальними водами", - йдеться в законопроекті.

 

Документи повинні отримати схвалення Сенату США, тільки після цього вони можуть бути спрямовані на підпис президента країни Дональда Трампа.

 

Нагадаємо, 30 листопада прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що Лондон вимагає від Москви звільнити українські кораблі й заарештованих моряків, і продовжить наполягати на "належних санкціях" проти Росії.