НОВИНИ

Суд відкрив провадження щодо Парубія

Провадження порушили в справі за позовом депутата від партії "Опозиційний блок" Дмитра Шенцева.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо голови Верховної Ради Андрія Парубія через голосування за стратегічний курс України на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО. Про це у вівторок, 12 березня, повідомляє прес-служба суду.

 

Зазначається, що провадження порушили в справі за позовом депутата від партії "Опозиційний блок" Дмитра Шенцева.

 

Суд розглядатиме відповідний позов в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

 

"Позивач просить суд визнати протиправними дії голови  Верховної Ради України Андрія Парубія під час розгляду та прийняття в цілому проекту закону про внесення змін до Конституції України про стратегічний  курс держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО щодо організації особистого голосування народних депутатів з порушеннями Конституції України  та ЗУ "Про Регламент Верховної Ради України", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, у суді додали, що позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність спікера Ради під час даного голосування щодо незабезпечення роботи парламенту, повноваження якого здійснюються спільною діяльність народних депутатів України.

 

Нагадаємо, 21 лютого в Україні набув чинності закон про зміни до Конституції України щодо визначення стратегічного курсу України на членство в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.