НОВИНИ

Міністри країн ЄС схвалили рішення розширити "чорний список" офшорів

Розширення "чорного списку" офшорів, які не розкривають бенефіціарів або тих, хто утаємничують податкову інформацію, стало найбільшим його переглядом з моменту створення в грудні 2017 року.

Міністри країн ЄС схвалили рішення розширити "чорний список" офшорів. Про це повідомили прес-службі Єврокомісії.

 

Варто зазначити, що в список потрапили Аруба, Барбадос, Беліз, Бермудські острови, Фіджі, Маршаллові Острови, Оман, Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ), Вануату, Домініканська республіка. До цього у "чорному списку" були п'ять територій: Американське Самоа, Гуам, Самоа, Тринідад і Тобаго, а також Американські Віргінські Острови.

 

Розширення "чорного списку" офшорів, які не розкривають бенефіціарів або тих, хто утаємничують податкову інформацію, стало найбільшим його переглядом з моменту створення в грудні 2017 року. Держави та території з "чорного списку" офшорів піддаються більше строгому контролю за операціями з ЄС. Юрисдикції, що потрапили в "чорний список", можуть бути виключені з нього, якщо зобов'язуються провести реформи і змінити правила, що сприяють ухиленню від сплати податків. У цьому випадку вони переходять у так званий сірий список ЄС.

 

Нагадаємо, 1 травня Палата громад парламенту Великої Британії прийняла поправку до законопроекту "Про санкції і боротьбу з відмиванням грошей", аналогічну "акту Маґнітського". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.