НОВИНИ

Фінляндія підтримала ідею щодо трибуналу для терористів ІДІЛ

За його словами, дана процедура нагадувала б міжнародний трибунал, який був створений після воєн на території колишньої Югославії.

Фінський уряд вважає, що для бойовиків, які воювали в лавах терористичної організації "Ісламська держава", потрібно створити міжнародний трибунал. Про це заявив міністр внутрішніх справ Фінляндії Кай Мюккянен повідомляє телерадіокомпанія Yle.

 

Мюккянен, який приймає участь у зустрічі глав європейських МВС в Брюсселі, вважає, що бойовиків ІДІЛ можна було б віддати в руки міжнародного правосуддя там, де проходили бойові дії, тобто на Близькому Сході.

 

За його словами, дана процедура нагадувала б міжнародний трибунал, який був створений після воєн на території колишньої Югославії.

 

В даний час сотні колишніх бойовиків ІДІЛ і члени їх сімей утримуються в таборах в Сирії. До створення трибуналу контроль за підозрюваними в скоєнні воєнних злочинів потрібно здійснювати за допомогою розвідувальних методів.

 

" Ми повинні не допустити того, щоб вони вільно переміщалися по Європі і створювали нові проблеми", - сказав Мюккянен.

 

Як повідомлялося, Швеція виступила за створення спеціального трибуналу, який займався б воєнними злочинами терористів "Ісламської держави".

 

Нагадаємо, Швеція виступила за створення спеціального трибуналу, який займався б воєнними злочинами терористів "Ісламської держави". 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.