НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Джапарова розповіла про самоізоляцію Росії

Крім того, перший заступник глави МІП додала, що кримське питання буде підніматися 15 березня в Нью-Йорку на засіданні ООН.

Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова повідомила, що Росія самоізолюється та позбавляє своє суспільство шансів на розвиток. Про це вона повідомив під час презентації книги "Крим за завісою. Путівник зоною окупації", передає кореспондент Тижня.

 

 

"Росія самоізолюється, позбавляє своє суспільство шансів на розвиток. Наприклад, інтегруючи ФСБ навіть до дитячих садочків. Для нас це приклад того, як не можна робити, чого треба уникати", – зазначила Джапарова.

 

Водночас вона наголосила, що кримське питання буде підніматися на міжнародному рівні, зокрема в Міжнародному суді з приводу Скіфського золота, а також – 15 березня в Нью-Йорку на засіданні ООН.

 

"Те, що в Криму люди досі мають українські паспорти – це наша перемога. Те що люди виїжджають для оформлення українських документів – це наша перемога. Те, що кримська молодь приїжджає навчатися – це теж наша перемога. Наш опір триває", – підкреслила перший заступник глави МІП.

 

Зазначимо, що нове видання "Крим за завісою. Путівник зоною окупації" підготовлено до п’ятої річниці початку російської агресії. Путівник підготовлений Центром дослідження безпекового середовища "Прометей" за сприяння програми Канадського фонду місцевих ініціатив та Міжнародний фонд "Відродження", містить ексклюзивні матеріали про окупацію Криму, зібрані міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm. 

 

Нагадаємо, 7 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Кремль не зміг побудувати в окупованому Криму справжню Росію, наголосивши, що "це більш авторитарна версія".