НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Кремль побудував в Криму набагато гіршу копію Росії – Клімкін

Водночас глава МЗС відзначив, що арешт владики Климента – "взагалі за межами будь-яких червоних ліній".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Кремль не зміг побудувати в окупованому Криму справжню Росію, наголосивши, що "це більш авторитарна версія". Про це він повідомив під час презентації книги "Крим за завісою. Путівник зоною окупації", передає кореспондент Тижня.

 

 

"Кремль не зміг побудувати в Криму справжню Росію, це набагато гірша копія, це більш авторитарна версія", – наголосив глава МЗС.

 

Водночас він відзначив, що арешт владики Климента – "взагалі за межами будь-яких червоних ліній".

 

Зазначимо, що нове видання "Крим за завісою. Путівник зоною окупації" підготовлено до п’ятої річниці початку російської агресії. Путівник підготовлений Центром дослідження безпекового середовища "Прометей" за сприяння програми Канадського фонду місцевих ініціатив та Міжнародний фонд "Відродження", містить ексклюзивні матеріали про окупацію Криму, зібрані міжнародною волонтерською спільнотою InformNapalm. 

 

 

Радник з політичних та суспільних питань посольства Канади в Україні Руслан Коц зазначив, що читаючи цю книгу міжнародна спільнота може стати більш обізнаною, більш єдиною в своїй позиції.

 

Нагадаємо, 3 березня в окупованому Сімферополі затримали архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента. Зокрема, він планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у Ростові-на-Дону.

 

Згодом адвокат Ніколай Полозов повідомив, що Климента так звані "правоохоронці" мають намір звинуватити у дрібному хуліганстві.

 

 3 лютого відпустили архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.