НОВИНИ

  ▪   Ірина Рябоштан

У Нацполіції повідомили, що продовжили термін охорони одеського активіста Михайлика

Правоохоронці також зазначили, що зараз триває досудове розслідування щодо замаху на активіста.

Національна поліція України продовжила термін особистої охорони одеського активіста Олега Михайлика, на якого у вересні був скоєний замах. Про це правоохоронці повідомили у відповідь на запит кореспондента Тижня.

 

"ГСУ Національної поліції України інформує, що потерпілому Михайлику О.С. продовжено заходи безпеки у вигляді особистої охорони і станом на теперішній час тривають (4 березня – Ред)", – заявили в поліції.

 

Правоохоронці також зазначили, що зараз триває досудове розслідування щодо замаху на активіста, за його результатами буде прийняте рішення згідно з кримінальним процесуальним законодавством.

 

Нагадаємо, 26 вересня прокуратура Одеської області подала клопотання до суду про арешт без права внесення застави трьох підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

 

22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.