НОВИНИ

У Німеччині заявили про готовність надати фінансову допомогу населенню Венесуели

Мова йде про п'ять мільйонів євро.

У Німеччині міністр з питань економічного співробітництва і розвитку Ґерд Мюллер заявив, що Берлін готовий виділити п'ять мільйонів євро на допомогу населенню Венесуели. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Однак очільник уточнив, що такий крок стане можливим, як тільки "дозволять умови на місці".

 

За його словами, голові Венесуели Ніколасу Мадуро потрібно "припинити будь-які форми насильства і дозволити постачання гуманітарної допомоги в країну. "

 

"Офіційному Каракасу необхідно відкрити шлях до вільних виборів, наголосив міністр. Інакше криза в південноамериканській країні "лише загостриться, і виникне загроза громадянської війни", наголосив Мюллер.

 

Раніше влада Венесуели вирішила тимчасово закрити три мости на кордоні з Колумбією. 

 

Нагадаємо, 5 лютого Єврокомісія виділила гуманітарну допомогу Венесуелі у розмірі п'ять мільйонів євро для допомоги тим, хто найбільше постраждав від серйозної соціально-економічної кризи. 

 

Також Мадуро відхилив ультиматум європейських країн щодо призначення дострокових виборів президента, після того, як Гуайдо оголосив себе тимчасовим лідером країни.

 

31 січня Європарламент визнав Хуана Гуайдо законним тимчасовим президентом Венесуели відповідно до Конституції країни.

 

Як повідомляли, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.