НОВИНИ

Порошенко оголосив про підвищення виплат військовим на передовій

За словами президента, мінімальна доплата має складати 12000 грн для кожного військовослужбовця.

Президент Петро Порошенко заявив, що з 1 квітня українським військовим у зоні операції Об'єднаних сил на Донбасі підвищать грошове забезпечення. Про це йдеться на сайті глави держави.

 

Зазначається, що під час перебування на опорному пункті українських десантників в районі проведення операції Об'єднаних сил він повідомив про рішення підвищити грошове забезпечення військовослужбовців на передовій.

 

"Я прийняв рішення і доручаю міністру підвищити рівень грошового забезпечення тих бійців, які знаходяться на передовій. Починаючи з першого квітня, я наказую, щоб грошове забезпечення – доплату на першій лінії підняти на 2000 грн. Мінімальна доплата має складати 12000 грн для кожного військовослужбовця", - зауважив він.

 

Водночас Порошенко наголосив, що на 1 тис. гривень має бути підвищена доплата на другій лінії, а її рівень повинен бути доведений до 5500 гривень. 

 

Нагадаємо, 29 грудня 2018 року міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ, згідно з яким з 1 січня 2019 року підвищено грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.