НОВИНИ

Фінансування "піраміди Тимошенко" складає близько $82 млн - СБУ

Заступник глави СБУ Віктор Кононенко відзначив, що це "брудна готівка" легалізована незаконним шляхом.

Заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко заявив, що фінансування так званої виборчої піраміди складає майже $ 82 млн. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

 

"Встановили 49 організаторів цієї діяльності. Цими особами було залучено, за нашими підрахунками, понад 686 тис. громадян України до цієї діяльності. Кожен з них повинен був привести на виборчу дільницю по 10 осіб, які повинні були проголосувати за конкретного кандидата в президенти .. . Вартість цього проекту становить понад 2,22 млрд грн або близько $ 82 млн ", - зауважив він.

 

Зокрема, Кононенко відзначив, що кошти можуть мати як внутрішнє, так і зовнішнє походження. "У нашому випадку це "брудна готівка" легалізована незаконним шляхом", - підкреслив він.

 

Крім того, Кононенко наголосив, що слідчі дії тривають.

 

"Ми тільки на цьому тижні виписали 5 тис. повісток для свідків. Їх буде набагато більше. Коли будуть закінчені слідчі, дії буде і результат", - додав він.

 

Нагадаємо, 15 лютого ГПУ повідомила, що скерувала до САП заяву про вчинення народним депутатом Юлією Тимошенко кримінальних правопорушень, а саме – декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.