НОВИНИ

Артур Артеменко: Перепідготовка військових у рамках цільових програм проводиться у 45 містах України

На сьогодні у навчальних проектах взяли участь близько 2,5 тис. військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Нині соціальна та професійна адаптація військовослужбовців здійснюється відповідно до державних цільових програм. Про це в інтерв’ю Тижню розповів Артур Артеменко, начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗСУ.

 

Він підкреслив, що формування та реалізація державної політики щодо адаптації колишніх військових належать до завдань Міністерства соціальної політики України. У частині перепідготовки на цивільні спеціальності пріоритетом для нас залишається взаємодія МО та ГШ ЗСУ з Мінсоцполітики за програмами, які фінансують НАТО, ОБСЄ та МЗС Королівства Норвегія.

 

«У межах цих програм у 45 містах України (серед яких Київ, Миколаїв, Харків, Рівне, Чернігів, Львів, Одеса, Дніпро, Полтава, Чернівці, Тернопіль та ін.) проводиться професійне навчання військових за 29 цивільними спеціальностями, зокрема інформаційні технології в бізнесі, економіка підприємства, менеджмент рекламно-видавничої діяльності, менеджмент підприємницької діяльності, фінанси і кредит, менеджмент охоронної діяльності, маркетинговий менеджмент, фінансово-економічна безпека тощо. Цими програмами крім власне навчання передбачена й допомога у працевлаштуванні. На сьогодні в згаданих проектах взяло участь близько 2,5 тис. військовослужбовців та членів їхніх сімей», — повідомив Артеменко.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.