НОВИНИ

Парламент Великої Британії підтримав пропозицію Мей щодо затримки Brexit

Варто зазначити, що пропозицію Мей пітримали 502 депутати.

Парламент Великої Британії підтримав пропозицію прем’єр-міністра Терези Мей про додатковий час на переговори з ЄС щодо Brexit. Про це повідомляє Associated Press.

 

Варто зазначити, що пропозицію Мей пітримали 502 депутати.Новий план Терези Мей може відкласти вихід Британії з блоку.

 

Додамо, що два представники Європейського союзу заявили, що блок підтримає відкладення строків виходу Британії з Євросоюзу. В Лондоні британський кабмін обговорював рішення відкласти Brexit. Brexit можуть відкласти на два місяці через загрозу демонстративних відставок окремих членів кабміну.

 

Зокрема, міністри Річард Харрінгтон, Клер Перрі та Марго Джеймс пообіцяли подати у відставку, якщо Мей не погодиться виключити варіант виходу з ЄС без угоди з переліку можливих варіантів.

 

До цього, з вимогою відкласти Brexit виступили міністр праці і у справах пенсій Ембер Радд, лорд-канцлер і міністр юстиції Девід Гок, міністр у справах бізнесу, енергетики та промислової стратегії Грег Кларк. Якщо найближчим часом не буде рішення по виходу Британії з ЄС, вони готові кинути виклик прем’єрці Терезі Мей і проголосувати за затримку Brexit.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.