НОВИНИ

Загострення у Кашмірі. Що відбувається між Індією та Пакистаном

Тиждень зібрав всю інформацію про події, що відбуваються на північному-заході півострова Індостан.
На північному-заході півострова Індостан, у Кашмірі, який є спірною областю між Індією та Пакистаном на разі стрімко відбуваються багато подій.
 
 
 
У четвер, 14 лютого, у Кашмірі стався теракт, в результаті якого загинуло 46 індійських військових.
 
 
Пізніше у вівторок, 26 лютого, винищувачі ВПС Індії вторглися в повітряний простір Пакистану і завдали удару по тренувальному табору угруповання "Джаїш-е-Мухаммад" ( "Армія Мухаммеда"), яка раніше взяла на себе відповідальність за вчинений теракт. В авіаційному ударі брали участь 12 літаків "Міраж-2000".
 
 
У середу, 27 лютого, стало відомо, що на півночі Індії, в штаті Джамму і Кашмір, округ Бадгам, розбився військовий Мі-17В5. Загинуло четверо військових. Пакистан заявив, що вертоліт був збитий пакистанської ППО, але Індія цю заяву спростувала.
 
 
Пізніше стало відомо, що Індія втратила два винищувачі під час повітряного бою. Пілоти встигли катапультуватися і були взяті в полон пакистанськими військовими.
 
 
У свою чергу ВВС Пакистану завдали удару по об'єктах індійської армії в районі штату Джамму і Кашмір. Один F-16 ВПС Пакистану був збитий індійськими силами. Пакистан закрив частину повітряного простору.
 
 
Також варто зазначити, що події у Кашмірі супроводжуються великою кількістю фейковий вкидань , фото та відеоматеріалів, які не мають нічого спільного з нинішньою ситуацією.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.