НОВИНИ

Аласанія вирішив подати позов проти НСТУ

Аласанія подасть позов у Шевченківський районний суд Києва.

Голова Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія в понеділок, 25 лютого, подасть позов проти НСТУ та членів Наглядової ради через дострокове відсторонення від посади. Про це повідомив юрист Андрій Гук.

 

За його словами, позов Аласанія подасть позов у Шевченківський районний суд Києва. Зокрема, він вважає незаконним рішення Наглядової ради НСТУ про дострокове розірвання контракту з ним.

 

Нагадаємо, 31 січня Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України  більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією. У свою чергу, Аласанія заявив, що у порядку денному питання про його відставку не було і додав, що "судова боротьба можлива і навіть обов‘язкова - після оприлюднення причин".

 

1 грудня Аласанія повідомив, що його звільнили оскільки він, на думку Наглядової ради, не висвітлював низку важливих для України подій.

 

У опублікованому ним документі йшлося про такі події як: Хресний хід за єдину помісну церкву в липні 2018 року, засідання Генасамблеї ООН у вересні 2018 року, де обговорювалися важливі для України питання за участю чинного президента Петра Порошенка. Згадується і ІХ Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", в якому також брав участь глава держави - це подія не було освітлено телеканалом.

 

Також зазначено, що під керуванням Аласанія телеканал впроваджував принцип відсторонення від влади - "аж до повної деполітизації новин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.