НОВИНИ

Мей відклала голосування щодо Brexit

Зазначається, що голосування за угоду мало відбутися 27 лютого.

Парламент Великої Британії не голосуватиме щодо угоди про Brexit 27 лютого, як було заплановано. Про це заявила премʼєр-міністр Тереза Мей, передає Sky News.

 

Зокрема, глава британського уряду  26 лютого мала представити у Палаті громад результати переговорів з Брюсселем, а 27 лютого мало відбутися голосування за угоду.

 

Водночас тепер Мей вирішила перенести голосування в парламенті на 12 березня.

 

"Я була у Брюсселі минулого тижня. Міністри були у Брюсселі минулого тижня. Моя команда знову повернеться в Брюссель у вівторок. Через це цього ми не будемо виносити на голосування парламенту наступного тижня. Але ми забезпечимо, щоб це відбулося до 12 березня", - зауважила прем'єр.

 

Крім того, вона додала, що виступить у Палаті громад у вівторок, а наступного дня відбудуться дебати

 

Також Мей звернулася до трьох міністрів, які сказали, що вони проголосують за розширення Статті 50. Вона наголосила, що розширення Статті 50 не вирішить проблему, але лише затягне рішення.

 

Раніше ЄС дав зрозуміти, що дозволить Британії відкласти вихід з блоку, якщо вона про це попросить. Такий висновок можна зробити з і слів президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.